,

ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 1.5 m


Vergelijk

ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 1.5 m

 21,99

ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 1.5 m RL9651

ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 1.5 m RL9651

Merk:  ACT
EAN code:  8716065229363
Artikelnummer fabrikant:  RL9651
Garantie:  5 Jaar

Levertijd: Kijk voor voorraad of levertijd bij de specificaties

Artikelnummer: P0592162 Categorieën: , Tag:

Gebaseerd op 0 beoordelingen

0.0 totaal
0
0
0
0
0

Alleen ingelogde klanten die dit product gekocht hebben kunnen een beoordeling geven.

Er zijn nog geen beoordelingen.