,

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 20 m


Vergelijk

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 20 m

 30,99

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 20 m RL9920

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 20 m RL9920

Merk:  ACT
EAN code:  8716065224818
Artikelnummer fabrikant:  RL9920
Garantie:  5 Jaar

Levertijd: Kijk voor voorraad of levertijd bij de specificaties

Artikelnummer: P0592182 Categorieën: , Tag:

Gebaseerd op 0 beoordelingen

0.0 totaal
0
0
0
0
0

Alleen ingelogde klanten die dit product gekocht hebben kunnen een beoordeling geven.

Er zijn nog geen beoordelingen.