,

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 50 m


Vergelijk

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 50 m

 40,99

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 50 m RL9950

ACT LC-LC 9/125um OS2 Duplex fiber optic patchkabel 50 m RL9950

Merk:  ACT
EAN code:  8716065227567
Artikelnummer fabrikant:  RL9950
Garantie:  5 Jaar

Levertijd: Kijk voor voorraad of levertijd bij de specificaties

Artikelnummer: P0592185 Categorieën: , Tag:

Gebaseerd op 0 beoordelingen

0.0 totaal
0
0
0
0
0

Alleen ingelogde klanten die dit product gekocht hebben kunnen een beoordeling geven.

Er zijn nog geen beoordelingen.